my site https://replica-watches.club/. Perfect gift https://www.uhrenreplik.com. see https://fakerolex.cc/. pop over here www.omegawatches2015.com. find out who sells the best replica watches. check that internetbreitling. click for source richard mille replica. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here https://www.lawtagheuer.com/. With Discount fake breitling.

Vědomá práce se stresem - Akreditovaný vzdělávací kurz

Přihlásit jako náhradník..

Datum konání:25.4.2023 (9:00 - 16:00)
Ukončení registrace:21.4.2023
Číslo akreditace:A2021/0554-SP/PC/VP
Časová dotace:8 hodin
Cílová skupina:SP/PC/VP
Místo konání:Ústředí Slezské diakonie, Dukelská 264/5, Český Těšín 737 01
Lektor:Mgr. et Mgr. Zuzana Netočná
Volná kapacita:Obsazeno
Přihlašte se jako náhradník!
Cena:1 550 Kč

Účastníci získají znalost v problematice osobní vědomé práce se stresem a praktické dovednosti, jak se chránit zejména před chronickým stresem a také jak mohou vědomě pečovat o svou psychohygienu. Kurz je zaměřen na problematiku hlubšímu porozumění vlastním projevům stresu, i stresovým projevům klientů, se kterými pracovníci v sociální sféře pracují. Naučí nás vědomě používat strategie, které napomáhají zmírnit projevy stresu, jako například krátké uvolňující techniky, relaxační, meditační a mindfulness cvičení. Zaměříme se také na prevenci před syndromem vyhoření, neboť sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách patří k rizikovým skupinám, které jsou syndromem vyhoření ohroženy. Kurz nabízí jak aktuální teoretické poznatky, tak především nácvik praktických cvičení. Seminář je důležitý zejména proto, že může minimalizovat škody, které chronický stres působí zejména na pracovnících v pomáhajících profesích.

Získané dovednosti a znalosti:

  • účastník kurzu se naučí, jak včas rozpoznat své projevy stresu a jak s nimi může pracovat
  • naučí se vybraným metodám z oblasti krátkých uvolňujících technik, mindfulness, relaxace, meditace, které napomáhají efektivní práci se stresem a chronickým napětím
  • získané zkušenosti a praktické dovednosti účastník dokáže využít při práci se stresem vlastním, tak při lepšímu porozumění svým klientům v náročných a v problémových situacích.
Více informací:Bc.Vladimíra Kullová
E-mail:info@dinstitut.cz
Telefon:731 196 885, 558 764 352

Přihláška kurzu "Vědomá práce se stresem" - 25.4.2023

Přihlásit
E-mail
Heslo
    Nevím heslo
    

Nemám vytvořen účet, chci se
přihlásit

Diakonický institut