my site https://replica-watches.club/. Perfect gift https://www.uhrenreplik.com. see https://fakerolex.cc/. pop over here www.omegawatches2015.com. find out who sells the best replica watches. check that internetbreitling. click for source richard mille replica. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here https://www.lawtagheuer.com/. With Discount fake breitling.

Nebojme se spirituality! Úvod do tématu vnímání a naplňování spirituálních potřeb klienta - Akreditovaný vzdělávací kurz

Chci se přihlásit..

Datum konání:5.6.2023 (8:30 - 15:30 )
Ukončení registrace:31.5.2023
Číslo akreditace:A2022/0279-SP/PC/PP
Časová dotace:8 hodin
Cílová skupina:SP/PC/PP
Místo konání:Ústředí Slezské diakonie, Dukelská 264/5, Český Těšín 737 01
Lektor:Mgr. David Šourek
Volná kapacita:7 míst
Kurz otevřen i pro veřejnost:5 míst
Cena:1 890 Kč
Sleva pro zaměstnance SD 18 % (1 550 Kč)
Téma spirituality a spirituální péče je pro mnoho pracovníků sociálních služeb nesrozumitelné a odtažité. A i když si uvědomují, že člověk (v pozici jejich klienta) má i jiné než základní, tedy tělesné potřeby, neví, jak těmto ostatním potřebám člověka/klienta správně porozumět a pomoci jejich naplnění. A proto se tomuto tématu vyhýbají. Cílem semináře je tedy toto téma otevřít a ukázat nejen teoreticky, ale také na praktických příkladech a kazuistikách, že spiritualita je obecná lidská zkušenost/potřeba, která je nám všem společná a která především ovlivňuje způsob, jakým zpracováváme zkušenost s tím, co nás v životě "přesahuje" a jak přemýšlíme o svém životě. Téma spirituality a spirituálních potřeb však často nabývá největší důležitosti v mezních životních situacích, k nimž patří např. také nemoc, stárnutí či umírání. Pokud však pečující profesionálové nebudou rozumět spirituálním a existenciálním potřebám svých klientů v takovýchto situacích, nebudou schopni je vnímat nebo identifikovat, nebo nebudou vědět, jak mohou přispět k jejich uspokojení a naplnění, bude to mít negativní dopad na kvalitu života jejich klientů. Seminář proto přinese také konkrétní návody a postupy, jak s tématem vnímavosti a uspokojováním spirituálních potřeb pracovat v každodenní praxi.
Více informací:Bc.Vladimíra Kullová
E-mail:info@dinstitut.cz
Telefon:731 196 885, 558 764 352

Přihláška kurzu "Nebojme se spirituality! Úvod do tématu vnímání a naplňování spirituálních potřeb klienta" - 5.6.2023

Přihlásit
E-mail
Heslo
    Nevím heslo
    

Nemám vytvořen účet, chci se
přihlásit

Diakonický institut