my site https://replica-watches.club/. Perfect gift https://www.uhrenreplik.com. see https://fakerolex.cc/. pop over here www.omegawatches2015.com. find out who sells the best replica watches. check that internetbreitling. click for source richard mille replica. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here https://www.lawtagheuer.com/. With Discount fake breitling.

Emoční inteligence jako předpoklad kvalitní péče v soc.službách - pro Oblast Krnov/Bruntál - Akreditovaný vzdělávací kurz

Přihlásit jako náhradník..

Datum konání:8.6.2023 (8:30 - 15:30 )
Ukončení registrace:4.6.2023
Číslo akreditace:A2019/0487-SP/PC
Časová dotace:8 hodin
Cílová skupina:SP/PC
Místo konání:BETHEL Bruntál, Pěší 8, Bruntál 792 01
Lektor:Mgr. Zdenka Juklová
Volná kapacita:Obsazeno
Přihlašte se jako náhradník!
Cena:0 Kč
Emoce jsou v podstatě popudy k jednání. Chceme-li být úspěšní v mezilidských vztazích, je nutné, abychom porozuměli vlastním citům i citům druhých lidí. Tak porozumíme tomu, co sami chceme učinit, nebo tomu, co chtějí učinit druzí. Jde tedy vlastně o správné pochopení svého i cizího jednání na základě prožívaných emocí. Emoční inteligence zahrnuje charakter, morální instinkt a cit. Základní etické postoje člověka pramení právě z jeho emočních schopností. Schopnost empatie a sebeovládání však ještě nezaručují morální užívání emocionální inteligence. Přestože někteří lidé dobře rozpoznají, po čem jiní touží, ne vždy využijí tuto schopnost ke správným účelům. Silné pozitivní emoční propojení pečujících a klientů sociálních služeb vede k harmonizaci vzájemných vztahů a zvyšuje kvalitu sociální péče.
Více informací:Bc.Vladimíra Kullová
E-mail:info@dinstitut.cz
Telefon:731 196 885, 558 764 352

Přihláška kurzu "Emoční inteligence jako předpoklad kvalitní péče v soc.službách - pro Oblast Krnov/Bruntál" - 8.6.2023

Přihlásit
E-mail
Heslo
    Nevím heslo
    

Nemám vytvořen účet, chci se
přihlásit

Diakonický institut